Jdi na obsah Jdi na menu
 


Fotbal

22. 2. 2007

ObrazekFotbalový gólman Petr Čech se po zranění vrací do branky ve speciálně upravené helmě, což se ještě před několika lety nesmělo. Teď se chystá malá revoluce federace FIFA totiž povolila chytání v helmě. Možná odstartuje nový trend pro brankáře, kteří by se tak mohli lépe chránit před úrazy hlavy a nebáli by se jít i do tvrdších soubojů. FIFA uvažuje také o povolení helem dětem kvůli bezpečnosti.

Juventus Turín má zájem o Zdeňka Grygeru!!!

Vedení italského Juventusu Turín by rádo vidělo českéhoObrazek reprezentačního obránce Zdeňka Grygeru ve svém dresu. Sportovní ředitel Juventusu Roberto Bettega jednal 16.1. 2007 v Amsterdamu o případném přestupu. Grygerovi totiž v létě končí smlouva s holandským Ajaxem Amsterdam a Juventus je nejvážnější zájemce o jeho služby. 

Inter Milán v Sérii A jestě neprohrál!!!

ObrazekSkvělá série Interu Milán v italské Sérii A pokračuje. Od začátku sezóny ještě neprohrál a v italském poháru nazývaném Coppa Nazionale postoupil do finále. Z této sezóny drží také rekord Série A v počtu vyhraných zápasů v řadě, který zatím činí 14 zápasů. Inter Milán navíc v Lize Mistrů dostal jako soupeře španělskou Valencii, což bude určitě těžký soupeř.

Můj fotbalový klub SK Motorlet Praha

Klub vznikl v roce 1912 a jeho původní název byl SKObrazek Butovice. Klub sídlí v Jinonicích-Butovicích v ulici Bučovická. Klub má zastopení ve sportech jako: fotbal, moderní gymnastika, plavání, badminton, volejbal, tenis a šachy. Já v tomto klubu hraji asi od svých 5 let. Dříve jsem hrál za starší ročník 93, ale až po půl roce trenér zjistil, že jsem ročník 94 a tak mě poslal k hráčům mého věku. Nyní hrajeme Českou ligu mladších žáků ve které jsme na 7. místě za týmem z Mladé Boleslavi pouze o skóre. Muži A Motorletu Praha hrají Divizi B, ve které jsou na krásné 4. pozici o skóre za Admirou Praha.

(Martin Inneman)