Jdi na obsah Jdi na menu
 


Noc v Muzeu

22. 2. 2007

ObrazekNedávno jsme byli v kině na filmu Noc v muzeu. Vypráví o chlápkovi, který je v podstatě ztroskotanec a každý měsíc se stěhuje do jiného města. Má syna, kvůli kterému je schopný na všechno. A proto vezme první práci, jakou může. Ale zatím neví, co ho tam čeká.

Hned první den potká staré tři hlídače, Které kvůli krachu muzea propouštějí. Ti ho se vším hned seznámí. Po jejich odchodu v muzeu všechno ožije kvůli faraónově desce. Zachrání ho instrukce, které mu přenechají jeho předchůdci. 

Po prvním dnu v práci chce Larry odejít a dokonce ho chtějí vyhodit. Kvůli synu Daleymu mladšímu si to rozmyslí. Obrazekpozve ho do práce, aby mu ukázal zázraky a udělal na něj dojem. Nic se ale nestane. Hlídači, předchůdci desku odnesli, protože jim dodává mládí a sílu. Larrymu se je podaří zastavit pomocí obyvatel muzea a hlavně Faraóna. Všechno dojí do pořádku a jeho syn v něm vidí zase otce. Myslím si, že tento film je velmi zajímavý a doufám, že se vám líbil stejně jako mě.

 

Režie:Shawn Levy
Hrají:Ben Stiller, Owen Wilson, Robin Williams, Carla Gugino, Mickey Rooney, Dick Van Dyke, Steve Coogan, Bill Cobbs, Ricky Gervais

 (Vitalij Babets)