Jdi na obsah Jdi na menu
 


Notebooky a MP3 - test hardware

22. 2. 2007

Rozdíl mezi těmito notebooky je v barvě, výkonnosti a podle mého také v pohodlí ovládání.

ObrazekObrazek        

Ten notebook vlevo má rozlišení displeje 1280x800 a ten vpravo má stejné rozlišení, takže ikony a programy na displeji jsou stejně vidět.

Do levého notebooku můžete dát méně věcí, než do pravého notebooku, protože do levého notebooku se vejde celkově 40GB[gigabajtů] a do pravého se vejde 80GB[gigabajtů].

Také se liší v dalších mnoha věcech například v hmotnosti, v operačním systému.

1.   Jejich hmotnost není v takovém rozdílu levý notebook je těžký    2,3 kilogramy a pravý notebook je těžký 2,7 kilogramů. To znamená, že mají rozdíl pouhých 0,4 kilogramů.

2.   Operační systém levého notebooku je FreeDOS a pravého notebook je Windows XP Professional, což je velký rozdíl.

ObrazekK popisu jsem si také vybral MP3. Toto zařízení umí přehrávat muziku kdekoliv. Některé MP3 mají funkci rádio, což se někdy hodí k poslouchání zpráv. Tyto dvě MP3 bych vám chtěl popsat, aby jste něco o nich věděli.

Obě dvě MP3 přehrávají hudbu ve formátech MP3, WMA a DVR. Také mají funkci navíc a to funkci rádio. Bez napájeníObrazek můžou vydržet až 10 – 12 hodin. Levá MP3 nemá podsvětlení a pravý má podsvětlení. Tyto obrázky jsou nepoužitelné k rozpoznání velikosti šířky a výšky, a proto vám je řeknu. Levá MP3 má název Teac MP-111 a jeho rozměry jsou ve tvaru [š / v / h] 33.5 mm / 65.5 mm / 13 mm a naopak pravá MP3 se jmenuje Creative ZEN Nano a ta má rozměry 33.5 mm / 65.5 mm / 13 mm.

                                                          

                                                          (Lukáš Hrabovský)