Jdi na obsah Jdi na menu
 


Shelby GT500 Eleanor - dáma v letech? Ani omylem!

22. 2. 2007

Tak takhle se natáčel závěreční skok ve filmu 60sekund,kde měl Nikolas Cage skočit s Eleonor na Obrazekmostě,aby dodal poslední vůz ,který měl ukrást,ale jak na potvoru se na mostě stala dopravní nehoda a tak nemohl projet.Ale naštěstí ho napadlo,že by to mohl přeskočit.Na začátku nehody stála odtahovka se sklopenou korbou,tu použil jako rampu,která ho vyhodí do vzduchu,tak si nacouval a když se připravoval,že se rozjede tak za ním přijela policie,která po něm šla po celém městě a namířila na něj zbraní a přikazovali mu aby vystoupil,ale on ne sešlápl plynový pedál na podlahu a jel přímo k rampě.Přeskočil celou tu nehodu a na konci lehce štrejchnul  sanitku co stála na konci. 

 

Toto je motor s Shelby GT500,který má okolo 300 koní,což si myslím,že to je slušní na tak staré auto je totižObrazek z roku 1967.Na fotce si můžeme všimnout výztuže motoru,to má proto aby když ho nabourá,aby se nepoškodil motor a jeho důležité části.Má také vetší vzduchový filtr,aby měl  motor větší přívod vzduchu a tím jelo rychleji a lépe.

Tak to je originální vzhled Shelby GT500. Když už jsme u Obrazektoho tak ve filmu jsme mohli vidět pouze vzhled Shelby GT500,ve jsme mohli vidět Ford Mustang Shelby GT350 s tzv. vzhledem Shelby GT500.Ve je obsazení jenom zvuk s GT500.O tzv. vzhled se postarala firma Total control products, která se také postarala o barvu a dva černé pruhy přes auto.Firma Total control products se také postarala o řadu dalších filmových aut.

 

                                                             (David Rumpich)

Další fotografie:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

 (David Rumpich)