Jdi na obsah Jdi na menu
 


Číslo 2 Březen 07

titulni-strana_2.jpg

 

Příspěvky

O kněžně Libuši

31. 3. 2007

ObrazekMartin Pompl nám připomíná jednu z nejhezčích pověstí z naší historie - O kněžně Libuši. Autorem je Alois Jirásek - to ale všichni víme... Pamatujete si toho víc? Ne? Čtěte!

 

Snowboard – základy a historie

30. 3. 2007

ObrazekSnowboard. O historii, současnosti a tricích píše Maxim Ivanikov. Zajímá Vás tenhle sport? Chtěli byste si to zkusit? Zde se dozvíte dobré tipy...

 

Apocalypto - recenze filmu

29. 3. 2007

ObrazekO novém filmu v režii Mela Gibsona ze světa dávných Májů Vám píše Vitaliy Babets. Pokud máte chuť vypravit se na vyprávění o drsné přírodě, drsných lidech a lásce, tak se začtěte...

 

PRAHA - současnost a budoucnost

27. 3. 2007

ObrazekMěsto kde žijeme. A nejen proto by nás měla zajímat budoucnost našeho hlavního města - Prahy. Nové stavby, plány a základní geografické údaje nám přináší Lukáš Hrabovský.

 

Počítačové skříně

26. 3. 2007

ObrazekChystáte si pořídit nový počítač? Nebo vás jen zajímá co vám stojí na stole? To a mnohem více Vám řekne Jaroslav Kejkrt ve svém článku o počítačových skříních.

 

Pražská ZOO na jaře

25. 3. 2007

ObrazekRaději by jste místo zimy jeli do Afriky? Nebo do Jižní Ameriky? Nemusíte! Jakub Kloud Vám ukáže kdy máte všechny zvířata světa. A v Praze.

 

World of Warcraft - Burning Crusade

24. 3. 2007

ObrazekPronikněte skrz Dark Portal na nová území Outlandu! Čeká Vás tam spousta dobrodružství! Co potřebujete vědět aby jste to přežili a zachránili svět Vám řekne Martin Vojta.

 

Rozhovor s paní ředitelkou

23. 3. 2007

ObrazekRozhovor s paní ředitelkou přináší Olga Swienteková a Petra Křivská. Jestli Vás zajímají koníčky paní ředitelky či oblíbené zvíře a film a mnohem více čtěte dál...

 

Ultima On-line - recenze hry

23. 3. 2007

ObrazekVytvořte si hrdinu se kterým poté putujte fantastickým světem, potkávejte stovky a tisíce ostatních hráčů, komunikujte s nimi, plňte nejrůznější úkoly. Více Vám zde radí Petr Velič.

 

Krkonoše

22. 3. 2007

ObrazekJan Hotěk nás provede po našich nejvyšších horách - Krkonoších. Co je na Krkonoších zajímavé, čím jsou typické a jaká unikátní záležiost se tam přihodila se dočtete zde.