Jdi na obsah Jdi na menu
 


Číslo 3 Říjen 07

3.jpg

 

Příspěvky

Rozhovor s Mgr. Pavlínou Simandlovou

14. 11. 2007

ObrazekDlouho očekávaný rozhovor s paní učitelkou Simandlovou je tady! Jestli Vás zajímá, jaká je paní učitelka v soukromí, co ráda jí, poslouchá a jak dlouho sportuje tak určitě čtěte!

 

Florbal

11. 11. 2007

ObrazekPetra Zýková hraje florbal. A protože je to její oblíbený koníček, rozhodla se jej přiblížit těm, kteří o něm chtějí vědět ještě více.

 

Parkour aneb trocha teorie

11. 11. 2007

ObrazekStanislav Andrzejczak vysvětluje dopodrobna problematiku parkouru. Takže zde máte nejen video, ale také vše co o prakouru potřebujete vědět.

 

Letiště Ruzyně

4. 11. 2007

ObrazekFilip Linha nás seznámí naším největším mezinárodním letištěm - Ruzyní. O zajímavé histori a budoucnosti toho vzdušného přístavu se dočtete zde.

 

Oddworld: Abe´s Oddysee

4. 11. 2007

ObrazekAby hra byla chytlavá, neznamená, že to musí být největší novinka. Dokazuje to Jan Svoboda ve své recenzi hry Oddworld: Abe´s Oddysee kdy hrajete za roztomilého nemotoru co nevypadá jako akční hrdina. O to víc si to ale užijete.

 

Fenomén hraní po síti

4. 11. 2007

ObrazekVětšinu lidí co hrálo hru na počítači brzy přestala bavit umělá inteligence protivníka. Proto vznikl multiplayer a díky tomu dnes hrají miliony lidí přímo proti sobě. Jak to vypadá popisují David Krejčí a Jan Kadlec.

 

Motol - historie a o nemocnici

4. 11. 2007

ObrazekBorek Jindra píše o Motole - čtvrti kde většina znás bydlí a kam všichni chodíme do školy. Věděli jste jak je Motol starý, kdy postavili nemocnici a jak jsme na tom s dopravou? Ne? Čtěte!

 

Plochá dráha - Memoriál Luboše Tomíčka

4. 11. 2007

ObrazekJan Petrbok zde píše o ploché dráze a nejslavnějším závodě - Memoriálu Luboše Tomíčka. Celý závod na plný plyn a celá dráha projetá smykem. Jenom na ploché dráze. A tady v článku.

 

Historie Pražského Hradu

4. 11. 2007

ObrazekVíte kde na celém světě nejdéle bez přerušení sídlí vláda země? No přece na Pražském Hradě! O tom jak to všechno bylo píše Anežka Šepsová.

 

Nokia N95

3. 11. 2007

ObrazekKdyž přišly na trh první telefony s fotoaparátem, mnozí si ťukali na čelo. Dnes je to norma a vybavenost přístrojů stále roste. Nový mobilní telefon co určuje směr vývoje představuje Lukáš Hrabovský.

 

Vtipy a klamy

31. 10. 2007

ObrazekNa našich stránkách zůstala jedna z nejčtenějších rubrik - Vtipy a klamy od Petry Křivské. Jestli se chcete nechat ošálit vlastníma očima a pak se ješte od srdce zasmát, jste tu správně.

 

Rozhovor - Jan Klička a Lukáš Křišťál

31. 10. 2007

ObrazekOblíbená rubrika rozhovorů se žáky je opět tady! A na začátek Veronika Šnajdrová a Kristýna Matoušková nezůstaly u jednoho, ale vybraly rovnou dva z Vás!

 

Airsoft

30. 10. 2007

ObrazekTomáš Doležel a Dominik Dvořák Vás uvádějí do světa airsoftu. Světa, kde se nestřílí skutečnými náboji, ale zásah bolí. Jestli Vás omrzel počítač, zde se dozvíte jak si zahrát doopravdy. Kdyby se tak chtěl hrát airsoft místo válek...

 

The Elder Scrolls IV. - Oblivion - recenze hry

29. 10. 2007

ObrazekCo se stane když uhasnou Dračí ohně? Co zmůže obyčený vězeň proti démonickému světu Oblivionu? Co se skrývá v Amuletů Králů? A co když... jste tím vězněm Vy? Více zde...

 

Skatepark Strašnice

28. 10. 2007

ObrazekDominik Scharf a Lukáš Zamrzla Vám řeknou, že jezdit na skateboardu se dá ve Strašnicích. A proč. Co tam můžete čekat se dočtete právě v tomto článku.