Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rok 2009-2010

Rubriky

Číslo 8 Říjen 09

Příspěvků: 18

Příspěvky

Tune my computer! Aneb jak dopadl náš projekt...

24. 8. 2010

ObrazekV rámci předmětu Multimediální výchova jsme vymysleli a uskutečnili velmi smělý projekt. Jmenoval se Tune my computer! a jeho cílem bylo... Co? To se dočtete v našem článku...

 

Tune my computer!

17. 4. 2010

ObrazekPokud se zajímáte o počítače, nemohly uniknout vaší pozornosti stránky pctuning.cz. A pokud je sledujete pozorně a zajímáte se o casemodding - určitě znáte soutěž Pimp my computer. Že by něco mohli zkusit i žáci naší školy? Ano! Jen se začtěte...

 

Projekt Gnosis - spolupráce se ZŠ Roztoky

17. 4. 2010

ObrazekPři jakékoliv činnosti je dobré mít srovnání s někým jiným. Proto vznikl nápad dlouhodobě spolupracovat v hodinách Informatiky s jinou školou v Praze. Nakonec se to povedlo a nyní vám představujeme koncept naší práce se ZŠ Roztoky.

 

Počítačová olympiáda 2010

17. 4. 2010

ObrazekMáme za sebou premiéru! Naši žáci se poprvé účastnili měření sil v Informatice. A že si vedli přímo skvěle, si můžete přečíst právě zde!