Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rok 2011-2012

Rubriky

Číslo 10 Listopad 2011

Příspěvků: 14

Příspěvky

Reklama na školu

9. 4. 2012

 Naši žáci byli postaveni před zajímavý úkol. Jako zaměstnanci fiktivní reklamní agentury měli za úkol vytvořit projekt dle přání klienta - ZŠ Weberova - reklamu na školu. Měli k dispozici pouze webové stránky naší školy a reklama měla trvat jednu minutu. Jak se našim žákům dařilo, se přesvědčte sami.

 

Superprezentace

12. 1. 2012

Tvorba prezentací v prostředí MS PowerPoint je velmi oblíbenou záležitostí. Naši žáci ale dokázali nudné slajdy oživit a vytvořili z nich mnohdy napínavou hru. Je jen na Vás, abyste našli potřebné místečko na pokračování...

 

Nová redakce pro rok 2011-2012

22. 11. 2011

perex_redakce1112.jpgRok se s rokem sešel a opět se nám změnilo osazenstvo v předmětu Multimediální výchova. Došlo k velkému omlazení, což dokumentuje velký zájem žáků o komunikační technologie. Zároveň zůstali členy redakce i zkušení harcovníci a tak se máme na co těšit...

 
 

 


Poslední fotografie