Jdi na obsah Jdi na menu
 


Battlefield heroes - Omar Al-Oukla

11. 1. 2012

Battelfield heroes je online animovaná střílečka ze 2. Světové války jde tam o to že musíš nazbírat co nejvíc score a musíš tam zabít co nejvíc nepřátel a mít co nejlepší oblečení a být na žebříčku co nejvýš.

Jsou tam různé mapy třeba  Victory Village , Sunset Shawdown , Seaside Skirmish , Midnight Mayhem , Coastal Clash , Buccaneer Bay , Apline Assault a Wicked Wake promně je nejlepší Victory Village protože je malá, dostáváš tam score a vp a kupuješ si bf, score to je na levli největší levl je 30 , vp je na kupování obleků a zbraní ale na 1 den nebo víc, bf to je na kupování věcí na pořád. Jsou tam dva týmy -  Amerika a Němci jsou tam tři druhy vojáků soldier ten má lehký kulomet a commando ten má snipereku a Ganner ten má těžkej kulomet. Můžeš si tam vybrat až čtyři postavy.

Každí měsíc vytvářej noví zbraně a oblečení . Dostáváš tam hodnosti podle levlu 1 Private I 2 Specialist I 3 Corporal I 4 Sergeant I 5 Lieutenant I 6 Captain I 7 Major I 8 LT.Colonel I 9 Colonel I 10 Brigadier General I 11 Major General I 12 LT.General I 13 General I 14 Private II 15 Specialist II 16 Corporal II 24 Major General II 25 LT.General II 26 General II 27 Private III 28 Specialist III 29 Corporal III.

Jeto hodně dobrá hra bez krve a doporučuji.

Omar Al-Oukla

 bfh_obr02.jpg