Jdi na obsah Jdi na menu
 


Trackmania - Jan Novotný

11. 1. 2012

Moje první díl Trackmania byl Trackmania Nations. V tomto dílů se jezdilo na stadionu na různých mapách kterou vyrobily hráči z celého světa. Jezdilo se ve formulích které byly přizpůsobené každému státu (Vzhledově). Po 2 letech vyšla Trackmania Sunrise, Tento díl přinesl již do hry 3 nové prostředí. V každém prostředí byly jiné vzhledy aut a jiné ovládání. Ale tento díl nebyl moc oblíbený.

Po 1 roce přišel na scénu Trackmania United. Zde už lidé z Nadeo převedli všechny prvky. Tuto hru spojily s druhým dílem Trackmania Nations. Bylo zde na výběr jak Nations tak i Sunrise. Po 2 Na scénu přišla Trackmania Nations Forever. Tento díl byl vylepšený díl Trackmania Nations. Byly sem přidáni nové bloky na stavbu map a nové stínování tratě. S touto Trackmanii přišla na scénu i Trackmania United Forever. Tento díl byl naprosto stejný jako předchůdce Trackmania United. Ale zase zde byly přidány nový bloky a lepší stínování. V roce 2010 se na výstavě objevil Trailer (Upoutávka) na Trackmánii 2 od firmy Nadeo a Ubisoft.

Trackmania 2 vyšla 17.Září 2011. Tento díl přinesl hodně nových prvků díky firmě Nadeo. Firma do toho vložila svůj Engine (Systém) rozbíjení aut a reálnějšího stínování a odlesků. Tuto hru si zatím zakoupilo 8000 Čechů a více než 100.000 cizinců. Tento díl momentálně stoji 20Euro. A lze tento díl koupit pouze přes internet.

Jan Novotný

image002.gif

 

 
 

 


Poslední fotografie