Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jan Fojtík - Counter Strike 1.6

 Vybral jsem si tuto hru protože jí hraji dost často a baví mě.Tato hra je dá se říct FPS střílečka.Counter Strike spočívá v tom jakou si vymyslíte strategii v kole co je nebo v příštím kole.V této hře jde hlavně o to mít nejlepší skóre a mít co nejmíň úmrtí bez jakéhokoli cheatu . Můžete si vybrat i team kde chcete být máte na výběr : Counter-terrorist (Policisté) nebo Teroristé.. Policisté mají za úkol Defusnout (zneškodnit )co nejrychleji bombu pro zjištění kdo bombu položil čtěte dále.

Teroristé mají zas za úkol >>Bombu<< Položit a hlídat ji před defusnutím. Dále se v této hře dají použít jakési výhody: VIP výhodá: Dostanete nový vzhled vašeho obleku a nový vzhled zbraní,dále můžete dostat každé kolo M4-AK47 + Deagle + 2x Flash +He zdarma.Dále dostáváte za každý kill +15 hp(životy) a HS (Head Shot)kill +30 hp avšak pozor maximální hp u hráče je 115 HP! Nebo 110 teď si to nepamatuji.Pak tam můžete mít za 1 kill 500 dolarů a za HS kill +800 Dolarů. VIP může mít AWP zbraň (Sniperku) kdykoli! Dále tu máme EVIP( Extra VIP) Má ty samé výhody jako VIP ale zase nový vzhled ale jen nože což je trošku jaksi blbé pak tam máte Minu.. Můžete ji položit kdekoli a ať jste v jakémkoli teamu. Když na ni nějaký váš protihráč stoupne buď zemře nebo mu zbude mále hp.

Ve hře se také můžete dostat do top 15 to záleží na vás jak dobře umíte hrát . Toť asi vše ke hře a určitě si jí zkuste zahrát . Hru si můžete stáhnout na webových stránkách http://www.gamesites.cz a VIP výhody na http://www.gamesites.cz/VIP/

Hodně štěstí Vám přeje Honza.

Jan Fojtík

 

cs-txct.jpg