Jdi na obsah Jdi na menu
 


Josef Švehla - Metin 2

Metin2 je akční MMORPG hra na PC je ze středověku maximální lvl.99. Je pro více hráčů zbraně se dají vylepšovat u kováře a zbrojíře,zbrojíř je zkušenější a je tak o 10%větší šance že vám zbraň nerozbije.

Zbraň muže mít max. lvl.9 čím větší má zbraň lvl. tím je silnější a hodnotnější. Je více zbrani pro různé úrovně hráčů. V itemshopu se dají koupit věci za opravdivé peníze a nikoli herní.Například stylový účes s copánkem nebo jiná zvířata než je kůň.Kůň je od lvl.25 do lvl.35 smíte na koni jen jezdit ale v lvl.30 si smíte udělat válečného koně na kterém se dá jezdit i bojovat v lvl.45 si smíte udělat magického koně na kterém smíte jezdit sekat i dělat kouzla.Od lvl.5 smíte mít kouzla.V této hře si smíte zvolit již na začátku buď válečník,sura,šaman nebo ninja.Na každého se dají zvolit tipy kouzel buď mentální nebo tělesná.Při každém levlu si smíte zvýšit sílu kouzla pokud si nějaké kouzlo zvýšíte na lvl.20 mete kouzlo na m1 a potom už si smíte zvýšit kouzlo jedině pomocí knih které se dají získat tak že zabíjíte nestvůry v tak velkém množství že z nich padnou předměty jako třeba knihy a zbraně.

V mt2 se nemusí jen zabíjet od lvl.30 se totiž dá těžit a rybařit. Je více oblastí třeba jajang,yongan a další je jich aspoň 49.Většinou si musíte hodně věcí pamatovat z hlavy.Každá z oblastí je určená pro různé úrovně hráčů a v různých oblastech padají také kameny metin,každý metin je jiná úroveň a vyvolává příšery svého levlu.Z kamenů metin nejčastěji padají věci.Pokud vás ve hře zabijí nestvůry nevadí to jen vám to sebere určitou část levlu.

Ve hře vás muže zabít i jiný hráč a to 3způsoby 1vyzve vás na souboj což nemusíte přijmout ale je to pro sraby nebo si jiný hráč dá v nastavení hry volný a v tomto případě vás může zabít jen tak,ale sebere mu to hodnost a pokud to bude dělat dlouho tak mu to ve hře dá přezdívku krutý a takovouto postavu muže kdokoli jen tak zabít a z toho kdo má to přezdívku začnou padat věci.
Pokud chcete ze zrůd získat věci jdou získat max.+4 a na +5,6,7,8,9 si je musíte vylepšovat sami.Ve hře jsou i brnění,štíty,boty,helmy a prsteny.

Váš kůň může dosáhnout lvl.30 maximálně. Čím větší levl má váš kůň tím je rychlejší.

Josef Švehla

gm.jpg