Jdi na obsah Jdi na menu
 


Denis Doucha - Jailbreak

6. 10. 2013

Na serveru je mód Jailbreak, kde se z teroristů stávají vězni a z policistů vězenští dozorci. Vše se odehrává na speciálně upravených mapách, kde jsou základem vězeňské cely a atrakce, které byste v reálném vězení těžko hledali.

Úkolem policistů je dohlížet na vězně a určovat vězňům program. Program určuje hlavní dozorce, který je hrou pojmenován Simon. Ten si tuto pozici může dobrovolně vzít hned na úvod kola po napsání příkazu /simon do chatu. Naopak cílem vězňů je přežít jak nejdéle to půjde a zůstat jako poslední přeživší vězeň. Jako vězeň však můžete zvolit i jiné taktiky. Například dozorce neposlouchat, ale naopak se je pokusit zabít. Za zabití dozorců dostáváte body, díky kterým si můžete koupit zajímavé vězeňské pomůcky.

Od záchodového zvonu přes motorovou pilu až k převleku za dozorce. Komunikace ve hře probíhá pomocí mikrofonu, proto povinností dozorců je mikrofon vlastnit. Jailbreak si získává fanoušky nejen v řadách mladších hráčů, ale také u zkušenějších a starších borců. Pokud totiž přijdete jailbreaku na kloub, přímo vás pohltí a bude vás čekat nekonečná zábava s dalšími hráči.

Název serveru: JailBreak #6
IP serveru: 217.11.249.84:37517

Srdečně vás zvu

Na můj oblíbený server

Článek je uveřejněn beze změn. Pozn. TS