Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sarah Truijensová - One direction

6. 10. 2013

 One Direction je britsko-irská hudební skupina. Když Liam Payne, Niall Horan, Zayn Malik, Louis Tomlinson a Harry Styles postoupili do britského X-Factoru, Simon Cowell z nich sestavil jednu skupinu, tedy One Direction. Skončili nakonec třetí v sedmé sérii X-Factoru, což znamenalo velký úspěch. Od roku 2010 skládají písničky a vydávají alba, čímž pádem si zasloužili velké množství fanynek, které si říkají „Directioners“.

První písnička „What Makes You Beautiful“ vyšla roku 2011 a se 429 823 936 zhlédnutí na YouTubeu se stala roku 2012 nejlepší britský singl. Roku 2011 se začalo prodávat jejich první album Up All Night, roku 2012 Take Me Home. Nejznámější singly: What Makes You Beautiful, Gotta Be You, One Thing, More Than This, Live While We’re Young, Little Things, Kiss You, One Way Or Another (Teenage Kicks), Best Song Ever.

Přes celý svět jsou oblíbení. Jsou i časté narážky na jejich popularitu, ale to je jen miniaturní zlomek všech lidí, kteří znají One Direction a pustili si někdy jejich hudbu. Vysoké procento všech „haterů“ si nikdy nepustilo žádnou písničku od One Direction, takže nemají důvod si stěžovat. Zkuste sami!;)

Za 3 roky jejich práce byla One Direction  58x nominovaná na hudební ceny a 26x vyhrála. Zaslouží si velkou úctu, protože toto všechno, co Liam, Niall, Zayn, Harry a Louis dokázali, by si někdo netroufnul ani snít.

Já jsem „Directionerka“ od roku 2012, kdy jsem poprvé slyšela jednu z jejich písniček.  Přečetla jsem si některá fakta a informace, a zjistila jsem, že jsou úžasní a zaslouží si velký obdiv. Na Facebooku zjišťuji vždy všechny aktuality o 1D. Letos v září je v kinech film „This Is Us“; dokument o One Direction a to opravdu stálo za shlédnutí! Pro všechny ostatní „Directionery“ je tady http://www.onedirectionmusic.com/gb/news/, kde zjistíte veškeré  aktuality o One Direction a mimo jiné jejich novém albu „Midnight Memories“, které vyjde v tomto roce!